Już 19 marca o godzinie 18 w murach Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi rozpocznie się Koncert songów musicalowych – It’s show time, ze studentami łódzkiego AMUZu w roli głównej.

Studentki i studenci Katedry Musicalu, Instytutu Choreografii i Technik tańca, Instytutu Instrumentalistyki Jazzowej i Wydziału Wykonawstwa Instrumentalnego, w przebojach światowych musicali od klasyków do nowych, pełnych zaskoczeń interpretacji. Od „Mamma Mii” czy „Legalnej Blondynki” przez „Welcome to the Moulin Rouge” i „Upiora w operze”, aż po „Hamiltona” i „Six”. Barwne stroje, przykuwająca wzrok scenografia, zjawiskowe układy i głosy młodych adeptów sztuki. To wszystko pod kierunkiem dyplomanta III roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi – Marka Rybińskiego. 

Marek Rybiński, zachęca do udziału w koncercie tymi słowami: „Show, dzięki któremu chciałbym przenieść publiczność przed broadwayowską scenę. Mam nadzieję, że razem z nami poczujecie atmosferę największych musicalowych dzieł, a czar wykonań porwie was w świat Anny Kliwijskiej, Elle Woods czy Bonnie i Clyde’a”.

Bilety są dostępne w kasie Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi, ul. Żubardzka 2a oraz na stronie Akademii:

♾️https://www.amuz.lodz.pl/pl/koncerty-i-wydarzenia-zapowiedzi/marzec-2023/157167-it-s-show-time-koncert-songow-musicalowych

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia:

🔵FB: https://facebook.com/events/s/it’s-showtime-koncert-songów-m/508173224853753/

🟠Instagram: https://instagram.com/_it.is.show.time_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Tekst: Magdalena Juroszek


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *